Siekiant plėtoti tarpdisciplininius mokslinius tyrimus vadybos ir administravimo srityje, šių metų gegužės 27 – 31 dienomis Akademinė vadybos ir administravimo asociacija (AVADA) Lietuvoje rengia kasmetinę elektroninę konferenciją, kuri suburs kelias dešimtis mokslininkų iš daugiau nei 10 skirtingų šalių: Lietuvos, Latvijos, Slovakijos, Vengrijos, Šveicarijos, Serbijos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos ir kitų.
,,Konferencija „AVADA 2013: Current Interdisciplinary Research in Management and Administration“ yra tarpdisciplininė ir orientuota į tyrimų pristatymą, todėl daugelio sferų socialinių mokslų atstovai galės pasidalinti tyrimų įžvalgomis, susipažinti su kolegų nuomone aktualiais klausimais“, – sako asociacijos „AVADA“ prezidentė dr. Agota Giedrė Raišienė.
Jos teigimu, renginiu siekiama plėtoti diskusijas ir bendradarbiavimą tarp mokslininkų, kuris peržengia institucinius ir dalykinius barjerus, siekiant padidinti mokslinių tyrimų socialinių mokslų praktikoje taikymą.
Virtuali konferencija orientuota į penkias socialinių mokslų sritis: vadybos, viešojo administravimo, verslo ekonomikos, edukologijos bei socialinio darbo, o naujausiems šių sričių tyrimams pristatyti konferencijoje suformuotos keturios sekcijos.
,,Svarbu pažymėti, kad konferencijos dalyvius kviečiame pasidalinti naujausiais atradimais, kuriuos leido identifikuoti jų atliktų tyrimų rezultatai, todėl sunku prognozuoti, kokias konkrečiai temas mokslininkai pristatys“, – renginio tematiką pristato asociacijos prezidentė.
Trijų dienų konferencijoje bus diskutuojama apie viešojo sektoriaus paslaugų gerinimą, bus suteikiama žinių organizacinio valdymo srityje, dalijamasi socialinio švietimo patirtimi, bei aptariama šiuolaikinis verslas ir ekonomika.
A.G. Raišienės teigimu, elektroninis konferencijos formatas leidžia dalyvauti didesniam mokslininkų ratui, nes taupo ir jų laiką, ir lėšas: mokslininkui nereikia atšaukti suplanuotų susitikimų ir paskaitų tam, kad galėtų atvykti į konferencijos vietą, o taip pat nereikia specialių piniginių resursų kelionei ir nakvynei.
Be to, elektroninė konferencija leidžia ženkliai sumažinti konferencijos organizavimo sąnaudas, pvz., išvengti konferencijų salių nuomos mokesčių, su konferencijos programos bei dalyvių kotelių spausdinimu susijusių išlaidų ir pan. Tad konferencijos dalyvio kaina tampa tikrai protinga ir patraukli, lyginant su įprastomis konferencijomis.
Asociacija „AVADA“ įsteigta 2010 metais, vienija beveik 50 mokslininkų iš Lietuvos, o taip pat turi narių iš Serbijos, Slovakijos, Ukrainos, Ispanijos ir Šveicarijos. Organizacija vykdydama savo veiklą siekia sutelkti akademinių bendruomenių bei privataus sektoriaus organizacijų vadybos ir administravimo specialistus profesiniam tobulėjimui bei keisti pasyvų jų sambūvį į aktyvią, abipusiškai naudingą sąveiką.
LDUK informacija